• Degan

    Dobrý deň pán doktor, som asi v 4tt tehotenstva a budem cestovať lietadlom. V lietadle mi býva velmi zle a bez kinedrylu zvraciam mám doma degan, ktorý mi bol odporúčaný namiesto kinderylu len sa chcem spýtať mám si ho dať 3x denne ako je písané alebo stačí len jedna tabletka pred letom.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    v takto skorej gravidite sa naozaj neodporúčajú žiadne lieky, a preto je vhodné prehodnotiť let, ak máte brať degan. Ak už inak nedáte, jedna tableta by mohla stačiť.