Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,175 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • celodenne nevolnosti

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý den,

  Chcela by som sa spytat som v 12tt2d stale pocitujem ranne nevolnosti beriem cipky ktore mam pocit ale ze mi moc nepomahaju, ked lezim je vsetko v poriadku ale ako nahle vstanem z postele vraciam. Myslite si ze ranne nevolnosti ustupia alebo mam kontaktovat a otravovat asi banalnostou svojho lekara? Nakolko uz som unavena a pripadam si doma uplne zbytocna pretoze nedokazem nic urobit bez toho aby som nevracala.

  Dakujem za odpoved.

Podobné otázky

 • NECÍTIM SA DOBRE

  , Autor: hanyma

  pekný deň pán doktor, som v 10 tt, a cítim sa ,,zle,, mám bolesti nôh, hlavne ćlenkov a chodidiel, bolesti kríŽov, cítim sa ako chorá, teplotu však nemám, mávam celodenne nevoľnosti a najhoršie pociťujem stratu energie, nič nevládzem, keď niečo spravím musím hneď oddychovať, keď môžem stále polihujem... krvné testy aj tlak je v poriadku...chcem sa spýtať či tento stav je v prvom trimestri normálny? je to moje druhé tehotenstvo, mám 4 ročnú dceru , ale v prvom tehotenstve som tieto pocity nemala..ďakujem za odpoveď