Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,233 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • NECÍTIM SA DOBRE

  , Autor: hanyma

  pekný deň pán doktor, som v 10 tt, a cítim sa ,,zle,, mám bolesti nôh, hlavne ćlenkov a chodidiel, bolesti kríŽov, cítim sa ako chorá, teplotu však nemám, mávam celodenne nevoľnosti a najhoršie pociťujem stratu energie, nič nevládzem, keď niečo spravím musím hneď oddychovať, keď môžem stále polihujem... krvné testy aj tlak je v poriadku...chcem sa spýtať či tento stav je v prvom trimestri normálny? je to moje druhé tehotenstvo, mám 4 ročnú dceru , ale v prvom tehotenstve som tieto pocity nemala..ďakujem za odpoveď

Podobné otázky

 • Krvácanie po UPT

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Prajem Vám pekný deň...Už som Vám raz písala kvôly vysokým hodnotám NT..Dopadli sme takto: absolvovala som amniocentézu, na základe ktorej nám potvrdili dagnózu M.Down..rozhodli sme sa tehotenstvo ukončiť..V 20tt ( 17.4.) som bola na zákroku a mňa by zaujímalo, či je normálne, že ešte stále krvácam. Môj gynekológ mi tvrdí, že áno, mne sa to zdá už dosť dlho..v nemocnici mi povedali, že do dvoch týždňov by to malo byť v poriadku a o 4-6 týždňov by sa mi mal obnoviť cyklus..To krvácanie nie je intenzívne, ale už to bude 8 týždňov.Ani mlieko sa mi ešte nestratilo, nie je ho tam síce veľa, ani nemám nijaké bolesti, ale necítim sa dobre..Neviem či to je spôsobené hormónmi, či mám len čakať kým to prejde, alebo ísť na kontrolu..
  Na zástavu laktácie som užívala Noretisteron..
  ďakujem za radu. sona

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  norethisteron na zástavu laktácie ?
  Určite by bolo vhodné znovu vyšetrenie, nemala by ste tak dlho krvácať, stavte sa do nemocnice, kde Vám zákrok robili.