• Krvácanie po UPT

    Prajem Vám pekný deň...Už som Vám raz písala kvôly vysokým hodnotám NT..Dopadli sme takto: absolvovala som amniocentézu, na základe ktorej nám potvrdili dagnózu M.Down..rozhodli sme sa tehotenstvo ukončiť..V 20tt ( 17.4.) som bola na zákroku a mňa by zaujímalo, či je normálne, že ešte stále krvácam. Môj gynekológ mi tvrdí, že áno, mne sa to zdá už dosť dlho..v nemocnici mi povedali, že do dvoch týždňov by to malo byť v poriadku a o 4-6 týždňov by sa mi mal obnoviť cyklus..To krvácanie nie je intenzívne, ale už to bude 8 týždňov.Ani mlieko sa mi ešte nestratilo, nie je ho tam síce veľa, ani nemám nijaké bolesti, ale necítim sa dobre..Neviem či to je spôsobené hormónmi, či mám len čakať kým to prejde, alebo ísť na kontrolu..
    Na zástavu laktácie som užívala Noretisteron..
    ďakujem za radu. sona

    Dobrý deň,
    norethisteron na zástavu laktácie ?
    Určite by bolo vhodné znovu vyšetrenie, nemala by ste tak dlho krvácať, stavte sa do nemocnice, kde Vám zákrok robili.