• Toxoplazmoza

    , Autor: Elena335

    Dobrý deň, dlhšie sa zdržiavam v Rakúsku keďže som tehotná 16 týždeň robili mi odber krvi, v ktorom mi zistili takéto hodnoty toxoplazmoza IgG 643, RöteIn IgG 65.90, IgM negativ.
    Chcem Vás poprosiť o vysvetlenie mám sa obávať o dieťatko? Robili my ďalšie odbery hodnoty zatiaľ neviem. Ďakujem

    Dobrý deň,
    máte ochranné protilátky proti toxplazmóze, takže ste v tehotnosti plne chránená pred infekciou. V minulosti ste ochorenie prekonala. Rovnako máte ochranné protilátky proti rubeole, vďaka očkovaniu. Je to všetko v poriadku.