• zvysene afp

    Dobry den.Som v 16.tyzdni a nemam dobre vysledky afp:
    Biochemicke riziko pre Trisomniu 21 1:84
    Riziko spojene s vekom 1:889
    Riziko defektu neuralnej trubice 1:4245

    Merane serove hodnoty:
    AFP 14,9 0,57 MoMs
    hCG 79087,6 2.61MmMs

    Screening trisomnie 21 je nad cut-off hodnotou,ktora predstavuje zvysene riziko.

    Chcela by som Vas velmi pekne poprosit keby ste sa vyjadrili k tymto vysledkom a aky rozmer postihnutia hrozi babatku.Su to velmi zle vysledky?

    Dobrý deň,
    Jedna žena z 84, ktoré by mali rovnaké výsledky ako vy, by čakala dieťa s Downovým syndrómom, je na Vás, či toto riziko prijmete alebo radšej podstupite odber plodovej vody, kde sa riziko vyluči alebo potvrdí.