• bolest brucha

    Dobry den, som v 23 tt, a asi pre 3 dnami sme robili na dome /kosenie atd/ a vecer som zacala mat velke bolesti, pichanie, ale bez krvacania. Rano som hned isla ku doktorovi ktory ma dal na PN ale povedal po vysetrenil ze je vsetko v poriadku ale musim len lezat a uzivat Mg. Uz je to ale 3 dni, a mna stale brucho boli i ked lezim. Teraz je to taka tupa bolest ale stale, i v noci. Trva to dlhsie kym to prejde, alebo to moze signalizovat nieco zle?
    Dakujem vopred za odpoved, kedze som prvorodicka , bojim sa aby vsetko bolo v poriadku.

    Dobrý deň,
    vhodné by bolo aj vyšetrenie moča, či nemáte uroinfekciu. Bolesti tupé možu byť signálom hroziaceho potratu, ale ak sa nález nemení, riziko nie je veľké. Vhodné je opakované vyšetrenie a cervikometria.