• opuchnute nohy

    Dobry den chcela by som vediet či je nutna hospitalizácia ked mam opuchnute nohy som v 35tt , babetko je otočene KP, a som prvorodička. Nihy mi začali puchnut v podstate až teraz zhurba 2 týždne dozadu. Je to z tých horúčav alebo ide o vážny problem. Lekarka mi odporučila vyložilt nohy hore a oddychovat a už len vydržat . Može to sposobit aj nejaky problem pri porode kedže asi budem rodit sekciou kvoli zlej polohe/KP/.

    Dobrý deň,
    doležitý je krvný tlak, a moč. Ak máte tlak v norme a v moči nie sú bielkoviny, potom sa o nič nejedná a nie je nutné žiadne opatrenie. Hádam iba, zvýšte príjem kvalitných bielkovín (jogurt, tvaroh, maso).