• dovolenka

    Dobry den pan doktor. Chcela by som sa Vas opytat jednu otazku. S manzelom a dcerkou ideme na dovolenku do Besenovej - hlavne kvoli dcerke, aby sa vysantila vo vode. Chcela som sa Vas opytat, mozem sa kupat s nou, dovolili by ste mi to, neodporucili by ste mi to, alebo vyslovene zakazali? - som v 4. mesiaci tehotenstva. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    Bešeňová je ohromná, som sa tam vyšantil s Esterkou dosýtosti, ten strieborný tobogáň vnútri je ohromná zábava, až ma pani plavčíčka musela upozorniť, že nemám robiť pre Esterku tunel z noh a nemám sa šplhať hore oproti nej. Aj tí Poliaci sa tam dajú vydržať.
    Takže nie sú námietky proti kúpaniu v termálnych kúpeľoch, jedine pozor na to, že v tehotnosti je zhoršená termoregulácia a može Vám prísť nevoľno v teplej vode.
    Preventívne si možete po kúpaní zaviesť čípok Lactovag, ktorý obsahuje laktobacily. Je to prevencia pred pošvovou infekciou.