• vela plodovej vody

    Dobrý den, p. doktor, idem Vás otravovať s mojim problémom. Včera som bola v poradni a p. doktor mi robil sono, som v 30 tt+2, rozmery sú:BPD 84,4 , OFD 90,2, ATD 83,2, FL 60,4, váha bábatka je cca 2200 g. Vravel ze bábo je ok akurát mam vela plodovej vody. Ze je to na hranici, ale aj tak ma poslal na vyšetrenie do rizik.ambulancie do nemocnice. Niekedy mi opúchajú nochy, zevraj mám vela vody v sebe hlavne ked je teplo, tlak mám ok aj moč je neg. Inak cez víkend som jedla strašne vela čerešní, mohlo to sposobiť to? ze ovocie je sladké a tym padom sa mi zadržuje viac vody v tele? ale prosím vás z čoho je vela plodovej vody? je ohrozené nejak bábatko? doktor v nemocnici dnes neordinuje tak musím čakať na vyšetrenie do zajtra. mohli by ste mi odpovedať ak budete mať chvíločku času? dakujem vám velmi pekne a prajem vsetko naj

    Dobrý deň,
    ak je to hraničné, nič to neznamená, každý plod močí inak. Váš príjem tekutín to nijako neovplyvňuje ani čerešne, ani jahody ani ananás. Placenta prepúšťa tekutiny nezávisle od Vašich ovocných dní.