• bielkoviny v moci

    dnes mi zistili v moci bielkoviny na 2 križiky opuchy noh mám minymálne a tlak 130/ 75 som v 38 týždni tehotenstva. Mám sa niečoho obávať? ďakujem za odpoveť

    Dobrý deň,
    občas sa do moči zanesie výtok z pošvy a potom je falošne pozitívny na bielkoviny. Vhodné je vyšetrenie zopakovať a hlavne sledovať tlak krvi.