• terilitas primaria

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa opýtač čo znamená "sterilitas primaria". bola som na prefuk vaječníkov LSK a po operácii mi povedali že už je všetko v poriadku, že do 4 mesiacov by som mala otehotnie. chcela by som vedieť ako to je. Dakujem

    Dobrý deň,
    sterilitas primaria - je primárna neplodnosť, je to neplodnosť u ženy, ktorá ešte nebola tehotná.
    Príčin neplodnosti je veľa, nie je to tak jednoduché.