• baby

    Dobry den pan doktor.Vyse 2 rokov sa snazime o babetko,boli sme aj v centre asit.reprod.Zaver mam ist na LPSK.Potom snaha o prirodzenu koncepciu.Tak preco napisal do vystupu:sterilitas primaria,mam predlzenu folikularnu fazu,podozrenie na tubarny faktor,andrologicky faktor stredneho stupna.Mazelov vysledok spermiogramTSC-6mil/ml,motolita 80%,A-70%,B20%,spermanalyzatorTSC=10,1mil/ml,TZI-1,3,Ph=8,0,V=3,0,O-formy0,1mil./ml,Le 0,8mil/ml,morfologia spermii 12,0%.Na LPSK sa bojim ist.

    Dobrý deň,
    manželov spermiogram je normálny, LPSK by mala zistť prípadnú endometriozu, či problémy so zrastami a vajcovodmi, LPSK sa dá aj operovať a napraviť niektoré chyby.