• Pokus o tehotnestvo

    Dobry den p.Doktor,
    rada by som sa spytala boli sme s manzelom na vysetreniach v centre planovaneho rodicovstva. Mam vysledky a ak mozete napiste mi co znamena u manzela vyslo ze ma sterilitas primaria, predlzena folikularna faza s chorobnych vzorcom vylucovania GT, terratospermia az leukosperma a morfologia spermii 12%. Mna odporucili na vysetrenia ci mam priechodne vajecniky vraj mam male vykyvy cyklu ovulacie. Po absovlovani vysetreni mame ist na kontrolu, ze nas nastavia asi hormonalne aby som mohla otehotniet.

    Dakujem

    Martina

    Dobrý deň
    je to nejaké zvláštne, u chlapa nie je folikulárna fáza ?, ani GT mi nič nehovorí.
    Terratospermia - zvýšený počet poškodených spermii
    leukospermia - sú biele krvinky v ejakuláte, može to znamenať zápal.