• otazočka

    Dobrý deň Pán doktor chcela by som sa spytat co znamená diagnoza Sterilitas primaria. Amenorrhoe sec.Dalej mi povedal že mám zhrubnutá vaječník. Dá sa s tým nieco robit??, Dakujem

    Dobrý deň,
    sterilitas primária - je neplodnosť a amenorrhoe sec - vynechanie menštrucáie.
    Zhrubnutý vaječník nepoznám, ale ak máte PCO syndrom a nadváhu, určite je potrebné schudnúť.