• kyretáž v 16 tt

    dobrý deň, včera mi robili kyretáž z dôvodu že bábätku nebilo srdiečko. doktor mi povedal že to bolo v 12 tt, ale po kyretáži v nemocnici mi povedali že malo viacej. chcem sa opýtať či je normálne že vôbec nekrvácam, kedy môžem mať pohlavný styk a kedy sa môžeme opäť snažiť o otehotnenie. už som mala predtím 2x potrat ale nemala som kyretáž. (mám 34r. a 13r. dcéru).ďakujem.

    Dobrý deň,
    je to normálne, že nekrvácate, všetko závisí na tom ako sa spraví ta kyretáž, styk možete mať za 14 dní a snažiť sa možete od ďalšej menštruácie.