• testosteron

    Dobry den,chcela by som sa spytat,ze manzel ma malu hladinu testosteronu,ze aky to ma vplyv na to ked chceme mat deti,ako mame dalej postupovat

    DObrý deň,
    nemusí to mať žiadny vplyv, hladiny hormónov kolíšu bežne. Okrem toho sa dajú doplňovať ak j potreba. Ak však je u Vašeho manžela genetická príčina (genetická vada) tak je asi trvale neplodný.