• neplodnosť

    , Autor: ramoncici48

    Dobrý deň. Trápy nas neplodnosť môjho manžela. Má pomalé spermie. Už sme vyskúšali aj umelé oplodnenie a nevyšlo nám to. Manžel ma nadváhu. Začal chudnúť a cvičiť a zdravšie sa stravovať. Myslíte, že mu to pomôže a môžme mať dieťa aj prirodzenou cestou?

    Dobrý deň,
    musím Vášhoí manžela veľmi pochváliť, a držím mu palce.
    Tuk produkuje estrogény aj u muža a može zhoršiť kvalitu spermii, preto je veľmid obré, že sa manžel snaží.