• Zufala

    Dobry den..potrebovala by som pomoc a radu ...mam 22 rokov.v 16 rokoch som mala potrat o par mesiacov neskor mi nasli cystu na lavom vajecniku,mala som ju vyoperovanu laparoskopicky...teraz mam vazny vztah a uz 2 raky sa snazime o babatko ale vobec sa mi nedari otehotniet ...antikoncepciu uz neberiem viac nez 2 roky a uz treti mesiac beriem vitaminy na pomoc pri otehotneni..a moja menstruacia tiez nieje pravidelana alebo ju mam viac ako by som mala napr.kazdy druhy tyzden ...mozte mi pomoct ..dakujem

    Dobrý deň,
    určite je potrebné dokladné gynekologické vyšetrenie aj vyšetrenie u endokrinologa (nepravideľná menštruácia). Ak máte nadváhu musíte schudnúť.