• klebsiella

    , Autor: majka-drobka

    Dobry den, pisala som vam davnejsie ohladne klebsiely pneum. Pisala som vam, ze mi lekarka po sebe, uz dvoma atb liecbami liecila kliebsilu a stale tam je. Kedze planujeme uz skoro 4 roky druhe babatko, chodim casto na rozne vysetrenia, po poslednej kultivacii tam je klebsiela stale. Brala som dvoje ATB vaginalne, jedny oralne. neviem si poradit, co robit. nazory na internete sa roznia, jedny pisu, ze to treba liecit, vy tvrdite, ze je to bezna bakteria, ktora nesposobuje problemy. ja mam pocit, ze som si touto liecbou znicila floru, mam bolesti pri pohl.styku. som uz zufala z toho, ze neviem, komu mam verit a co mam robit, aby moje problemy - momentalne tie bolesti, prestali. Taktiez ste mi poradili vtedy lactovag. Vybrala som ich, takisto este ine. Klebsiela tam stale je a moje bolesti tiez... prosim poradte mi, co mam robit. dakujem za vas nazor. Maja

    Dobrý deň,
    klebsiela je normálna pošvová flora a samozrejme sa nelieči, pretože sa Vám vráti, je to prirodzená súčasť Vášho tela. Bolesti s Klebsielou nesúvisia, bez vyšetrenia sa nedá zistiť ich príčina.