• čo s tým?!?

    , Autor: ivuska2463

    Dobý deň pán doktor, ja Vás zase otravujem, ospravedlňujem sa, že Vás stále otravujem, ale nemám sa s kým poradiť keďže môj lekár nerobí zatial...to som ja čo som 10,12,2010 potratila bábo a od 16,1,2011 som mala antikoncepciu ARTIZIA do 29,4,2011, mala som 35-36 DC sa to tak striedalo a posledné dva mesiace keď som tabletky vysadila to boli 30DC aj keď poslednú menštruáciu som mala 27,6,2011 a prvé dva dni len taký krvavý výtok ktorý sa objavil len keď som bola na wc inak nie, trvala menštruácia 7 dní čiže skončila až 3,7 a potom som mala od 9,7 do 11,7 taký slabý krvavý výtok a musela som aj tampón použiť, som špinila niekedy bol až dohneda..podľa ovulačných testov ktoré som si robila a aj podľa ovulačného mikroskopu DONA mi ovulácia vyšla dnes poobede a 11,7 o polnoci aj 12,7 po polnoci sme mali pohlavný styk s manželom bez akéjkoľvek ochrany....dokonca aj včera 15,7 sme mali v noci o 1 čiže to už akoby dnes pohlavný styk a ráno keď som sa zobudila a išla na wc tak som mala taký naťahovací hlien s trochou krvi, a trošku som špinila, neviete mi povedať o čo ide o čo sa jedná??neviem čo mám robiť či sa mi cyklus uplne pokazil a treba ísť k doktorovi alebo neviem čo sa deje, som už z toho zúfalá...lebo by som mala mať ovuláciu teda plodné dni a neviem prečo som krvacala, prosím poraďte mi čo mám robiť budem veľmi vďačná...ďakujem veľmi pekne za ochotu že si vždy nájdete čas :)) s pozdravom Ivka

    Dobrý deň,
    deje sa iba to, že sa príliš sledujete, všetky tie testy sú nezmysel. Nič sa nedeje, normálne žite, nesledujte sa, občasné zakrvácanie mimo cyklus je normálne, je to ovulačné krvácanie. Otehotniete a bude to.