• Posunutá ovulácia

    Dobrú večer,
    chcela by som sa opýtať, či posunutá ovulácia nemôže spôsobovať potraty. Minulý rok som dva krát potratila približne v 6-7 týždni. Druhý krát, čo som otehotnela som mala ovuláciu posunutú až na 26 deň cyklu a teraz si tiež meriam bazálnu teplotu a vyzerá to tak, že ovulácia bola ešte neskôr - na 28 DC.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    nie potraty sú obvykle sposobené genetickou vadou, ak ste mala 2 vhodné je vyšetrenie, a Duphaston na druhú fázu cyklu. Bazálna teplota je nezmysel.