• Dobrý deň

    , Autor: Kikakika1003

    Dobrý deň chcem sa opýtať som 3 mesiace po operácii endometriozi neberiem žiadne tebletky len infolic snažíme sa babätko ale nejako sa nam nedarí :( môžno preto že sex nemáme vždy v tedy keď mam plodne dni lebo manžel pracuje v zahraničí veľa ľudí mi vraví že nemusím byt tehotná len cez plodne dni je to pravda ?

    Dobrý deň,
    takže ste mali zatiaľ iba 3 ovulácie a k tomu ešte máte styk nepravideľne. Ak chcete otehotnieť, budete musieť mať styk často počas celého mesiaca, to je základná podmienka.