• Decapeptyl

    , Autor: vika68

    Chcela by som sa vas opytať,na Decapeptyl injekcie, ohladom toho že nemožem otehotnieť, mam 42 rokov, som po opercii myomu, či je to možne nasadiť obvodnym gynekologom. Tu som čitala že po prvej injekcie pacientka otehotnela, ale mala to nasadene ako pripravu na umele oplodnenie. Takže je to možne nasadiť aj ako bez pripravi na umele oplodnenie?

    Dobrý deň,
    samotný Decapeptyl práve sposobuje neplodnosť, musí sa kombinovať s inými liekmi aby sa vyvolala ovulácia, a je to liek, ktorý patrí do rúk centra asistovanej reprodukcie.