• Stimulácia

    , Autor: Katuska322

    Dobrý deň, mám 37 rokov a som v druhom cykle IVF, momentálne stimulujem už 16ty deň decapeptyl a pergoveris 300, predtým gonal 300, vzhľadom na nízku ovarialnu rezervu AMH 0,84 a vyššia nadváha, po včerajšej kontrole utz budem mať odber vajíčok v utorok, jedno je už dokonca prezreté, avšak mam ešte do zajtra pichať, problém je však v tom, že mám už asi týždeň veľmi nafúknuté a tvrdé bruško, bolesť v pravom vaječníku a nevoľnosť, povedali mi, že to je normálne, chcem sa preto opýtať aj na druhý názor lekára, či je v poriadku pokračovať ešte v stimulácii aj napriek značne nafúknutému brušku a ci prip nehrozí Ohss, ďakujem vopred za malo

    Dobrý deň,
    ste vysoko riziková z OHSS, ale takto Vám neviem povedať, či máte ukončiť podávanie liekov, to musí posúdiť Váš ošetrujúci lekár z centra asistovanej reprodukcie.