• endo+bolesti

    Dobrý deň, prosila by som Vás o radu. V januári mi bola pri laparoskopii zistená endometrióza, následne injekcie Decapeptyl depot 5x, posledná v júni. V polovici augusta agolutin a o dva týždne ďalší, dvojitá dávka. Menštruácia stále nedošla, ale s ďalším agolutinom by som radšej počkala, nech telo nabehne samo - je to správne? A môj problém po liečbe sú bolesti pri sexe, vždy som ich mávala, ale akosi sa to dalo, ale teraz je to neznesiteľné. Plánujeme bábetko a vzhľadom na tie bolesti je to dosť ťažké. Viete mi v tomto smere nejako poradiť?

    Dobrý deň,
    možete počkať, zrejme decapeptyl odbúravate pomalšie.
    ČO sa týka bolesti pri sexe, decapeptyl robí výraznú suchosť sliznice pošvy, čo može byť nepríjemné a bolestivé, až Vám nastúpi normálny cyklus, mal by sa stav zlepšiť.