• Dobrá rada nad zlato

    Dobrý deň,mám 45r.,v máji 09 som po 10r prestala brať Mercilon.Pokúšame sa s mužom o bábätko,ale nedarí sa nám.Mávam veľmi silnú menštr.,aj dho, na ľavej str.krč.mater.mám 3,5 cm myom.Viem,že už mám viac rokov,ale aj tak by sme to chceli.Môžete mi poradiť,čo mám robiť?Ako zvýšiť šance?Vraj nemusím mať vôbec ovuláciu,čo s tým?Som z toho smutná.Za každú dobrú radu ďakujem.Táňal

    Dobrý deň,
    zrejme už máte neovulačné cykly, tomu by nasvedčovalo silné krvácanie. existujú lieky na vyvolanie ovulácie, možno ich skúsiť, ale zázraky nečakajte.