• Je to mozne?

    Dobry den pan doktor.Po porode mi museli odstranit maternicu,pravdepodobna pricina bola prirastena placenta.Nechali mi vsak vajecniky.Rada by som mala este jedno babatko a preto by som chcela vediet ci je na slovensku mozne,aby mi babatko vynosila nahradna matka.Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    odstránenie maternice pri porode je veľmi závažný, život zachraňujúci výkon.
    Obávam sa však, že na Slovensku je tzv. surrogačné materstvo nelegálne, skúste však kontaktovať IVF centrum.