• ukaze to na teh.teste?

    MDobry den este som sa zabudla opytat ked ma zena mimomaternicove tehotenstvo a nevie otom,ze ho ma ukaze sa to na tehotenskom teste?alebo sa ukaze ked je zena normalne tehotna ako ma byt.Ako zena zisti ci ma mimo-maternicove tehotenstvo iba pri vysetreni?Moja lekarka vie otom ze sa snazime tak dlho o babetko,lenze mne sa urobili male cysty na oboch vajecnikoch snazime sa o babetko partner ide na operaciu uz som vam otom pisala aj som sa pytala na otazky ohladom operacie teraz nechapem doktorka mi dala iniekcie DOLMINA a ja som sa docitala,ze nesmiem ich brat ak sa snazime o babetko a ked ich musim brat koli cystam tak len kratko naco je to dobre tie iniekcie cystu nevysusiaaj ked sa laparoskopicky odstrania tak sa vratia spat a mozu mi este pritej operacii aj poskodit vajecniky????Je to mozne?,este sami urobila aj na druhom vajecniku po dalsie obaja sme na tom takto cize onicom,co vlastne mozem a co nie ako obaja ako dlho by som asi bola v nemocnici keby som si ich chcela dat odstranit?ako dlho moj priatel?co ja za a co proti podla vas poradte lebo ja absolutne uz neviem co mame robit Dakujem

    Dobrý deň,
    testy sú pozitívne pri každom tehtoenstve bez ohľadu na jeho lokalizáciu, takže aj pri mimomaternicovom.
    Malé cysty neexistujú, cysta je od 5 cm.