• katka

    bola som na urologii a zistili mi protilatky na spermie v krcku maternice zobral mi vyter a aj z krvy mi to vyslo.Mesiac som brala prednizon.Chcem sa opytat ci by mi nepomohli neake caje alebo vytaminy a z coho sa mi tie protilatky vytvorili daju sa znicit?katka

    Dobrý deň,
    tu je liečba pomerne jednoduchá a efektívna, inseminácia manželovými spermiami priamo do maternice, pri liečbe prednisonom.
    Ani čaje ani vitamíny Vaše protilátky nezničia.