• Otehotnenie

    Dobrý deň, s manželom sa snažíme o babätko. Milujeme sa len počas ovulácie a to len v prvý deň. Chem sa opýtať či je to správne (keďže po babätku veľmi túžime) alebo je lepšie milovať sa častejšie počas ovulácie i momo nej?
    Ďakujem za radu.

    Dobrý deň,
    prezradím Vám obrovské tajomstvo.
    Bábatko sa strašne teší na svojich rodičov a starostlivo si ich vyberá. K ľuďom, ktorí sa milujú plánovane presne v určitý čas, aby plodili sa mu príliš nechce.
    Ale k ľuďom, čo sa milujú vášnivo vtedy kedy majú na seba chuť, tam sa deti hrnú rýchlo a radostne.
    Takže, nepočítajte dni, nesledujte sa. Veselo a radostne sexujte, experimentujte, zabávajte sa, a uvidíte ako rýchlo otehotniete.
    Podstatná je aj starostlivosť o vlastné zdravie, ideálna hmotnosť, nefajčiť, zdravo sa stravovať a športovať.