• TSH

    Aka optimalna hodnota by mala byt pre TSH ak sa mi nedari otehotniet a na genetike mi pani doktorka povedala,ze sa zbytocne trapime roznymi vysetreniami ak nemame optimalne nastavene TSH.Ja sa liecim rok Eutiroxom 25 a manzel berie 50.Po prestudovani materialov z endokrinologie sme si vsimli,ze nam obom sa postupne zvysuje TSH ja mam teraz 3,2 a manzel 3,8..Geneticka mam tvrdila,ze nalepsie je to udrziavat medzi 1,5-1,8.

    Dobrý deň,
    určite by ste mala znovu absolvovať kompletné endokrinologické vyšetrenie a upravi´t liečbu štítnej žľazy tak, aby ste mala všetky hormonálne hladiny v norme, to je podmienka na úspešné otehotnenie.