• iscare

    , Autor: petra30

    Dobry vecer chcem sa opytat,je poistovnou platene-preplatene umele oplodnenie? ISCARE v Bratislave? Niekde som citala ze je to aj v troch cykloch... A este mam jednu otazku kamosky a aj kolegyne mi vraveli aby som po pohlavnom styku sa dala do polhy sviecky ostala niejaku chvilku v tej polohe vraj to napomoze k oplodneniu ,,Je na tom niečo pravdy? Za odpoved Dakujem

    Dobrý deň,
    čo sa týka preplácania, naozaj neviem ako to na Slovensku funguje, moj názor je jasný, že by si ľudia mali takéto bežné veci hradiť sami, ZÁKLADNÉ POISTENIE by malo hradiť iba náročné výkony a operácie zachraňujúce život. Ostatné by sa malo riešiť komerčným pripoistením alebo priamou platbou.
    Čo sa týka sviečky je to naprostý nezmysel.