• NEPLODNOST

    dory vecer mam problem s otehonenim .bola som na laparos. bola -ok , ine problemi nemam okrem dost castych zapalov . v ISCARE som podstupila mimotelove oplodnenie 1-ciklus.zvisne embria zamrazily asi 12, ktore my po dve vkladaly kazdy 3-mesiac .ani raz sa embrio nezahniezdilo.chcem sa spitat na moznu pricinu .jedno dieta uz mam 8-rocne z IUI PODARILO SA NA PRVI KRAT. tak teraz nevim preco? mam este dost slabu imunitu moze to mat suvis ? co dalej ,velmi tuzime podietati . prosim vas o radu . dufam ze nam odpoviete coskoro .budeme vam velmi vdacny!

    Dobrý deň,
    nepíšete ako dlho sa snažíte othoenieť a aké vyšetrenia ste podstúpila.
    Vhodné je endokrinologické vyšetrenie, a ak sa podarilo po IUI, prečo to nezopakovať.