• anka

    s priatelom sa snazime o babo nieco cez 4 mesiace. snazime sa najma cez plodne dni. meram si aj bazalnu teplotu. cyklus mam 29 dnovy. ja aj priatel mame dieta z predosleho vztahu,tak neviem kde nas problem viazne. moje prve tehotenstvo skoncilo spontannym potratom a hned nato som otehotnela s mojim syncekom. tehotenstvo bolo bezproblemove, porod forcepsom. ale to zrejme nema suvis s otehotnenim. za radu vam vopred DAKUJEM!

    Dobrý deň,
    určite prestaňte si merať teplotu, určite sa prestaňte sledovať a sexujte podľa chute. Inak sa psychicky zablokujete a neotehotniete.
    Zdravému páru trvá priemerne 4 mesiace, kým otehotnie.