• Neviem otehotniet..III.

    Ďakujem Vám, pán doktor, za reakciu,
    ale ak má byť táto stránka o diskusii a poradenstve chcejúcim nastávajúcim rodičom, neriešme, prosím, koľko z naších odvodov ide do kapies riaditeľom a top-manažementu poisťovne a koľko len zlomku využijem pre udržanie svojho zdravia.Všetky lieky a vitamíny si kupujem, a keď niečo potrebujem zistiť o svojom zdravotnom stave, nerada by som rozoberala, či som si to vobec zaplatila, lebo som si 100 % istá, že áno, podla súm na mojich mesačných výplatných páskach.Čo pracujem, po skončení vysokej školy, ešte som nebola na práce-neschopnosti a pod. Náš systém zdravotníctva na Slovensku nejaví, totiž, známky zdravého zdravotníctva, avšak nevrdím, že to funguje tak v každej nemocnici a ambulancii a v každom kraji..Chcela som Vás len, ako každé iné maminy a páry, poprosiť o radu, keďže robím všetko možné, aby som ostala tehotná..ale aj napriek tomu sa nám nedarí..
    Ďakujem a ostávam s pozdravom

    Dobrý deň,
    práveže systém bol nastavený veľmi dobre, žiaľ komunistická vláda pána Fica to kompletne zničila a preto naďalej bujnie neprehľadná korupcia, plno zbytočných vyšetrneí, ktoré nič nehovoria.
    Isto Vás váš lekár informoval, že klasické gynekologické vyšetrenie nič nehovorí o prípadnej plodnosti, že vajcovody nie sú na ultrazvuku vidno, že nič nehovorí o prípadnej ovulácii a je preto úplne zbytočné ho robiť "preventívne, či som plodná". Nič sa tým nezistí.
    Ja sa snažím "výchovne" posobiť aj na Vás konzumentov tejto služby. Držím palce.