• ZLEPSENIE

    pekny večer prajem, ja by som chcel vedieť aka je šanca,,s manželkom sa pokušame 3 roky o dieťa ale bez vysledkov,,,,,boli sme na všetkych bvyšetreniach ktore dopadli asi tak u mna zistili že mam slabe spermie pod 20 milionov a bral som Proviron a Koenzym q10,po 6 mesiacoch uživania tabletkoch som bol u doktora na kontrolu ktora dopadla vyborne moje spermie sa pohybuju rychlejšie a vraj mam nad 35 milionov vraj sa to zlepšilo o 50 percent čo je super teraz momentalne beriem druhe tabletky aj vitaminy,,,,,,,u manžerlky uzistili polyc.ovarie ,začala brať glostybekyt ktore jej zaberaju po inych strankach sme v poriadku,,,chcel by som vedieť či sa nam podari a či sa bude dať aj bez IVF,,dakujem a peky večer

    Dobrý deň,
    manželka by mala mať ideálnu hmotnosť, to je pri PCO naprosto najdoležitejšie, potom vidím šancu na otehtonenie ako reálnu s Vašim spermiogramom.