• krčok maternice

    meriam si bazálnu teplotu a celý mesiac mám nízke hodnoty najvyššiu som mala 36,5 a ovulka zatiaľ nikde. ked mám tvrdý krčok maternice čo to znamená lebo som čítala že si to môžem spozorovať aj doma.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    bazálna teplota je nezmysel, nič si nemerajte. Ak plánujete otehotnieť, tak sa normálne milujte podľa chute, ak sa Vám rok nezadarí, potom sú vhodné nejaké vyšetrenia. Ak neplánujete otehotnieť, tak ráno miesto merania teploty v pošve si spravte dobré preso s mliekom a prečítajte dve strany nejakej veselej knihy.