• Chlamydie trachomatis

    Dobry den, pan doktor chcela bysom Vas poprosit o radu.Planujem s manzelom otehotniet, a tak sme boli na vysetreniach, pri ktorych mi zistili, ze som prekonala chlamydie trach.Vysledky boli nasledovne IgM - negat. IgA - 50, IgG 148,70.V roku 2005 ma operovali na vajecnik , lebo som tam mala tumor velkosti 5 cm.- Bolo v tom neoplodnene vajicko.Mohlo to mat nieco spolocne s chlamydiami.Na preventivne prehliadky chodim pravidelne.Mala by som si dat este vysetrit aj krcok maternice ? Ake maju byt hodnoty protilatok aby to bolo v poriadku.Dakujem.

    Dobrý deň,
    protilátky proti chlamýdiám má vyše 70% ľudí, nemá to žiadny význam to vyšetrenie, nič sa nedeje, nechápem, že to niekto vobec vyšetril, keď nemáte žiadnu indikáciu (plánovanie gravidity nie je indikácia).
    Normálne žite, a otehotniete.