Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,077 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • residua post abortum

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobrý deň!Chcem sa opýtať.Mala som potrat pred 2 týždnemi.Bolo to v 6.týždni.kedy môžem najskôr otehotnieť aby to bolo v poriadku?Krvácať som už prestala. Menzes ešte nemám.A s manželom sme mali nechranený pomer.Je to zlé?Inak všetko prebehlo bez komplikácii.Záver patológa residua post abortum.Ešte som u svojej lekárky nebola na kontrole.Ďakujem.Andrea.Mám 36 rokov a máme už jednu dcéru.Dovidenia.

Podobné otázky

  • tehotenstvo

    , Autor: ivuska2463

    Dobrý večer pán doktor, ja som Vám minule písala, že som potratila 10.12.2010 lebo odumrel plod v maternici, že mám opačne otočenú maternicu-v tvare srdca a teraz mi prišli výsledky z histologie, tak by som sa chcela opýtať či je všetko v poriadku lebo týmto latinským názvom vôbec nerozumiem...takže záver patológa: viacpočetné objemné tmavohnedé fragmenty tkaniva, mikroskopický nález: decuduálne transformovaná stróma endometria so žliazkami v sekrécii aj v regresii.sporadicky so štruktúrami trofoblastu a prierezmi choriových klkov-residua post abortum.viete mi prosím k tomu niečo povedať, prosím vas veľmi pekne o radu, veľmi mi natom záleží...ďakujem pekne....máme doma chlapčeka, ktorý sa narodil 15.10.2010 a určite by sme chceli mať ešte aspon jedno dieťatko