• mozem,alebo nie

    Dobry den este by som sa chcela opytat ci mozem,alebo nemozem mu pri tom vysetreni chapete ako to myslim pomahat co sa tyka spermiogramu,sexualne,alebo oralne alebo aj toto plati aby boli vysledny standradne?

    Dobrý deň,
    takéto podrobné informácie, žiaľ nemám, je to otázka zrejme aj zvyklostí daného pracoviska. Viem, že sa ejakulát získava prostredníctvom masturbácie, avšak je možné, že niekde aj inak. Či to može ovplyvniť kvalitu ejakulátu je skor otázka pre andrológa. Ja si myslím, že čiastočne ano.