• Slabý hnedý výtok

    Mám 33 rokov. V decembri 2007 som potratila a od vtedy sa snažím otehotnieť. Stále mi predpisuje doktor rôzne lieky ( Duphaston , Clostilbegyt ) ale nič nepomáha. v máji 2009 som bola na laparoskopickom vyšetrení a tam mi zistili endometriózu, ktorú mi aj odstránili. Tam mi doktor aj povedal, že budem mať problém s ovuláciou, ktorú treba stimulovať ešte viac ( clostilbegyt na 3.deň cyklu 3x) Cyklus mám 30 dňoví. Problém je v tom, že teraz v júni som nedostala menzes(tehotná nie som - robila som si 2x test) , mám len taký slabý hnedý výtok a aj to len ráno a máličko. Neviem či to mám považovať za menzes alebo nie. Z tohto dôvodu neviem kedy mám začat brať ten Clostilbegyt. Už vôbec neviem čo mám robiť, som veľmi zúfalá, lebo mi nič nedarí. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    v prvom rade určite je vhodné upraviť životný štýl a snažiť sa nestresovať. Určite je potrebné mať ideálnu hmotnosť.
    Ak máte negatívny test (urobte si ho ešte raz), tak považujte to zakrvácanie za menštruáciu.