• potrat?

    Dobrý deň, pán doktor,

    som na začiatku 7. týždňa a včera mi môj lekár oznámil, že nie je moc optimistický, lebo v obale vidno len bunky a to by už malo tepať srdiečko a pripravil ma na krvácanie, ktorá sa má v blízkej budúcnosti dostaviť. Je ešte šanca, že nepotratím? Nemám bolesti, ani nekrvácam.

    Dobrý deň,
    je šanca, že nepotretíte, hlavne sa nedajte vyšetrovať, počkajte aspoň 14 a potom navštívte gynekológa. Iba keby ste začala silno krvácať, vtedy sa dajte vyšetriť aj skor.