• Zlty vytok a stipanie

    Dobrý deň, dnes som 8 týždňov po sekcii. Na kontrole po sestonedeli v pondelok bolo vsetko v poriadku. S manzelom sme mali 1 krat pohlavny styk 7,5 tyzdna po sekcii a odvtedy mam stipanie v posve a zltkasty zapachajuci vytok. Co to prosim moze byt? Pohlavny styk bol pre mna teraz aj dost bolestivy. Robim si vyplachy rosalginom, ale nepomaha. Cele tehotenstvo sme nemali pohlavny styk kvoli placente praevia. Moj gynekolog ma teraz dovolenku. Doma mam macmiror cipky, myslite ze by mi mohli pomoct? Alebo co si podla vas mam kupit, ked aj plne dojcim?
    Dakujem za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    pri dojčení máte nízke hladiny estrogénov, preto je pošva menej odolná a môžu sa v nej premnožiť nepriaznivé baktérie. Kľudne si dajte macmiror čípky a po doužívaní si nasaďte probiotiká