• Krvácanie v 600nedeli

    , Autor: Bartn

    Dobry den pan doktor, som 3 tyzdne po prirodzenom porode, uz som moc nekrvacala, skor iba spinila, vcera mi vypadli nejake vnútorne stehy a odvtedy krvacam. Nie intenzívne ale objavuje sa mi čerstvá krv, na pohľad nevidim, ze by krvacalo miesto kde boli stehy. Je to normalne po vypadnutí stehov alebo je potrebne ist na kontrolu? Dakujem za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    pokiaľ je to iba slabé zakrvácanie, malo by to samé prestať, ak by však pretrvávala čerstvá krv dlhšiu dobu (niekoľko dní), navštívte nemocnicu, kde ste rodila.