• antibiotika

    Dobry den pan doktor,obraciam sa na vas s prozbou lebo neviem ci je spravne uzivat tak vela antibiotik v tehotenste?som v 31-32tt a uz asi nejaky mesiac beriem liky ohladom vysetrni z mocu ze vraj tam mam nieco su to tieto lieky-unasin,zinnat a teraz beriem amoksiklav nie je uz toho nejak privela?alebo sa nemam bat ohladom toho ze nejak neublizim babetku?prosim poradte my dakujem s pozdravom vasa virtualna pacientka

    Dobrý deň,
    závisí na tom, čo sa lieči, ak máte infekciu v moči, je potrebné brať antibiotiká, lebo neliečená infekcia v moči vedie ku komplikáciám, napríklad predčasnému porodu. Je však divné, že Vás liečia toľkými liekmi.