• krč

    dobry den pan doktor,ja som vam uz pisala,ze som tehotna a momentalne som v 32 t.t toto bude moj 3 porod a pri 2porode som dostala krč na ústa neviem prečo a ani moj gynekolog sa s tým ešte nestretol,vy ste mi tiež napisali,že neviete aký krč som dostala.preto by som sa chcela opýtat,či by nebolo lepšie zvoliť cisársky rez,aby sa niečo horšie nestalo pri pôrode,ved niektorým ženám praskne aj cieva na mozgu.cim som bližšie k pôrodu tym viac na to myslim preto vás prosím o radu.dakujem

    Dobrý deň,
    cisársky rez vo Vašom prípade je pre Vaše zdravie cca. 10x nebezpečnejší ako spontánny porod, a to v zmysle vzniku trombózy, rozpadu rany, infekcie a iných komplikácii. Preto by som určite volil spontánny porod.