• Dôvod na cisarsky rez

    Dobrý deň, od narodenia mám problémy s nohami, narodila som sa s vykrivenymi chodidlami a do dnes to nieje úplne vyliečené, mám z toho aj slabšie kolená občas mi vyskakuje koleno..nemôžem dlho stať ani tie nohy nejak zaťažovať mávam kŕče...je to dôvod k cisárskému rezu? Osobne by som aj radšej šla cisárskym...za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    cisársky rez je veľmi závažná operácia, ktorá má negatívny vplyv na zdravie matky aj novorodenca. Novorodenec potrebuje prirodzený pôrod, aby počas neho dozrel a pripravil sa na život mimo maternicu.
    Vaše problémy v žiadnom prípade nie sú dôvodom na cisársky rez a krásne prirodzene porodíte.