• zadockom dole

    Dobry den,
    som v 35tt a stale mam dietatko otocene zadockom dole. Hovorili mi ze sa moze otocit, ale bojim sa. Je lepsie rodit cisarskym alebo prirodzene? Za odpoved dakujem.

    Dobrý deň,
    to je veľmi zložitá otázka. Úlohu pri rozhodovaní o vedení porodu koncom panvovým hrá mnoho faktorov.
    Doležité je či rodíte prvý krát, koľko je odhadovaná hmotnosť dieťaťa, jeho presná poloha ale úlohu hrajú aj skúsenosti pracoviska. Vhodné by bolo sa poradiť vo zvolenej nemocnici.