• poloha bábätka

    Dobrý deň, som 32 ročná mamička a čakám svoje druhé dieťa. Na ultrazvukovom vyšetrení som obdržala nález, ktorý obsahuje skratky, s ktorými by som potrebovala pomôcť. Trápi ma hlavne poloha môjho bábätka. Chcela by som vedieť čo môžem čakať.
    BPD 81 mm 32/4 tg
    HC 292 mm 32/1 tg
    AC 288 mm 32/6 tg
    FL 64 mm 32/6 tg
    EFW 2030 g
    PPKP postavenie II.
    placenta fundus ZS typ III.
    normohydramnion
    RI 0,59 - 0,65

    Prosím o radu a vysvetlenie, ´dakujem

    Dobrý deň,
    dieťa je zadočkom dole, ostatné nálezy sú v norme. Avšak v 32. týždni je zadočkom cca. 20% detí a do termínu sa z ních 3/4 otočia na hlavu, preto sa nestresujte.